Tüm Kategoriler
Sepetim

Epilasyon & Ağda

Epilasyon & Ağda
Filtrele
Epilasyon & Ağda
Lapiden Tüy Dökücü Krem 40 gr
Yarın Kargo!
Lapiden Tüy Dökücü Krem 40 grKullanım Şekli:Tüyleri alınacak bölgeyi yıkayıp temizledikten sonra nemli olan bu bölgeye Lapiden Tüy dökücü kremi kutudaki plastik spatül ile tüyleri tamamen örtecek şekilde sürünüz.En çok 10 dakika bekledikten sonra krem tabakasını spatül veya yumuşak bir bezle tüylerl..
45,00 TL
Vergiler Hariç:45,00 TL
Veet Professional Tüy Dökücü Krem 200 ml
Yarın Kargo!
Marka: Veet
Veet Professional Tüy Dökücü Krem 200 mlVeet’in yeni ürün ailesi olan Professional Serisi ile evde de profesyonel sonuçlar almak mümkün! Farklı vücut bölgelerine özel olarak geliştirilen Veet Professional Tüy Dökücü Kremler, sert tüylerde bile etkili formülü ile 2 dakikada* çözüm sağlar. Shea yağı i..
93,90 TL
Vergiler Hariç:93,90 TL
Veet Pure Tüy Dökücü Krem Hassas Ciltler 100 ml
Yarın Kargo!
Marka: Veet
Veet Pure Tüy Dökücü Krem Hassas Ciltler 100 ml Yalnızca ihtiyacınız olan uzun süren pürüzsüzlüğü sağlayacak minimum sayıda içerikle formüle edilmiştir.Amonyak kokusuna sebep olan içeriğin çıkarılması sayesinde ferah ve hoş koku deneyimi sağlar.Kullanımı :3-6 dakikalık uygulama. Lütfen kullanma..
93,90 TL
Vergiler Hariç:93,90 TL
Veet Pure Tüy Dökücü Krem Normal Ciltler 100 ml
Yarın Kargo!
Marka: Veet
Veet Pure Tüy Dökücü Krem Normal Ciltler 100 ml Yalnızca ihtiyacınız olan uzun süren pürüzsüzlüğü sağlayacak minimum sayıda içerikle formüle edilmiştir.Amonyak kokusuna sebep olan içeriğin çıkarılması sayesinde ferah ve hoş koku deneyimi sağlar.Kullanımı :3-6 dakikalık uygulama. Lütfen kullanma..
93,90 TL
Vergiler Hariç:93,90 TL
Veet Smooth Fresh Normal Ciltler İçin Tüy Dökücü Krem 200 ml
Yarın Kargo!
Marka: Veet
Veet Smooth Fresh Normal Ciltler İçin Tüy Dökücü Krem 200 mlBacak ve vücut bölgesi için tüy dökücü krem.Amonyak kokusuz formül.Normal ciltler için kullanıma uygundur.Uzun süre pürüzsüzlük sağlar.Bacaklarda, kollarda, koltuk altlarında ve bikini bölgesinde kullanıma uygundur...
93,90 TL
Vergiler Hariç:93,90 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)